logo.jpg, 4,8kB
+420 773 252 507
info@lysseum.cz
fb.jpg, 6,2kB

Kurzy pro ÚP

Je nutné učinit tyto kroky:
 1. krok –  Na našich stránkách vyplníte přihlášku k Vašemu vybranému rekvalifikačnímu kurzu.
  Do poznámky uvedete, že požadujete kurz proplatit ÚP.
  Obratem Vám vyplníme  Potvrzení rekvalifikačního zařízení o ceně rekvalifikačního kurzu (http://portal.mpsv.cz/sz/obcane/formulareobcana/potvrzeni_o_cene.pdf)
  Vyplněné potvrzení Vám zašleme poštou  na adresu, kterou uvedete do přihlášky a také v elektronické podobě na e-mail.
 2. krok - Poté je nutno vyplnit formulář Zájem o zvolenou rekvalifikaci (http://portal.mpsv.cz/sz/obcane/formulareobcana/zajem_o_zvolenou_rekvalifikaci.pdf)
  Tyto vyplněné formuláře vyplněné předáte ÚP ke schválení. ( Žádat o zvolenou rekvalifikaci je třeba podat alespoň 14 dnů před termínem zahájení kurzu, aby bylo možné požadavek Úřadem práce posoudit a administrativně zpracovat. )
 3. krok - Na závěr nás seznámite se stanoviskem zda Vám ÚP kurz schválil. Je možné nás kontaktovat na e-mailu lysseum@seznam.cz nebo telefonicky na čísle 773 25 25 07.
Pokud Vám byl kurz  ÚP schválen, bude Vám pro naši společnost předáno potvrzení o úhradě kurzu. Na základě tohoto potvrzení Vám zašleme pokyny k výuce – rozvrh ke kurzu, řád učebny, mapku učebny. Od této chvíle je pro Vás kurz zdarma a uhradí jej za Vás ÚP. Prosím najděte si čas na naše obchodní podmínky.

Potvrzení o úhradě kurzu, které obdržíte od ÚP, prosím zasílejte poštou na adresu:Jana Babáka 11, Brno - Královo Pole, 612 00.
Pokud Vám kurz schválen nebyl, i přesto budete mít zájem jej absolvovat, kontaktujte nás, bude Vám vystavena zálohová faktura k úhradě kurzu.

Po provední úhrady kurzovného Vám bude potvrzena platba a zaslány pokyny k výuce rozvrh ke kurzu, řád učebny, mapka učebny.

​Pro získání dalších informací je možné se obrátit na Váš ÚP nebo navštívit http://portal.mpsv.cz/sz/obcane/rekvalifikace

Kurzy přes ÚP je možné nechat hradit pouze v Brně a to pouze pokud je v kurzu volné místo. To víme 3 týdny před začátkem kurzu zda budeme moc přijmout studenty přes ÚP.
Před přihlášením nám zavolejte na 773 25 25 07.

Nše nejprodávanější kurzy

Velký kurz daní Brno

zobrazit

Večerní kurz účetnictví + kurz daní a kurz mezd Brno

zobrazit

Individuální rekvalifikační kurz účetnictví + obchodní společnost na živnost - Činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence Brno

zobrazit

Naši lektoři

Lenka Erbenová Dis.

Absolvovala VOŠ obchodní, obor ekonomicko – právní činnost v Brně, zakončenou více

Bc. Lenka Pernicová

Vzdělání: Masarykova univerzita Pedagogická fakulta Brno, katedra didaktických více

Judr. Pavla Konečná

V roce 1984 ukončila své VŠ vzdělání v oboru právo a v roce 1985 v tomto oboru složila více

Novinky

Tipy výstupů našich kurzů

Školící prostory

Jsme členem

@2012 | administrace | Telefon: +420 773 252 507 | Email: info@lysseum.cz | suprWeb.cz