+420 774 154 988Rádi Vám poradíme

Rekvalifikační kurzy zdarma

Vážení budoucí studenti,

​od 1.1.2012 si může budoucí student, který je veden na úřadu práce, nechat proplatit vybraný rekvalifikační kurz úřadem práce.

Jaký je postup, aby jste mohli Vámi vybraný rekvalifikační kurz absolvovat u nás zdarma?

Je nutné učinit tyto kroky:
 1. krok –  Na našich stránkách vyplníte přihlášku k Vašemu vybranému rekvalifikačnímu kurzu.
  Do poznámky uvedete, že požadujete kurz proplatit ÚP.
  Obratem Vám vyplníme  Potvrzení rekvalifikačního zařízení o ceně rekvalifikačního kurzu (http://portal.mpsv.cz/sz/obcane/formulareobcana/potvrzeni_o_cene.pdf)
  Vyplněné potvrzení Vám zašleme poštou  na adresu, kterou uvedete do přihlášky a také v elektronické podobě na e-mail.
 2. krok - Poté je nutno vyplnit formulář Zájem o zvolenou rekvalifikaci (http://portal.mpsv.cz/sz/obcane/formulareobcana/zajem_o_zvolenou_rekvalifikaci.pdf)
  Tyto vyplněné formuláře vyplněné předáte ÚP ke schválení. ( Žádat o zvolenou rekvalifikaci je třeba podat alespoň 14 dnů před termínem zahájení kurzu, aby bylo možné požadavek Úřadem práce posoudit a administrativně zpracovat. )
 3. krok - Na závěr nás seznámite se stanoviskem zda Vám ÚP kurz schválil. Je možné nás kontaktovat na e-mailu lysseum@seznam.cz nebo telefonicky na čísle 774 154 988.
Pokud Vám byl kurz  ÚP schválen, bude Vám pro naši společnost předáno potvrzení o úhradě kurzu. Na základě tohoto potvrzení Vám zašleme pokyny k výuce – rozvrh ke kurzu, řád učebny, mapku učebny. Od této chvíle je pro Vás kurz zdarma a uhradí jej za Vás ÚP. Prosím najděte si čas na naše obchodní podmínky.

Potvrzení o úhradě kurzu, které obdržíte od ÚP, prosím zasílejte poštou na adresu:Jana Babáka 11, Brno - Královo Pole, 612 00.
Pokud Vám kurz schválen nebyl, i přesto budete mít zájem jej absolvovat, kontaktujte nás, bude Vám vystavena zálohová faktura k úhradě kurzu.

Po provední úhrady kurzovného Vám bude potvrzena platba a zaslány pokyny k výuce rozvrh ke kurzu, řád učebny, mapka učebny.

​Pro získání dalších informací je možné se obrátit na Váš ÚP nebo navštívit http://portal.mpsv.cz/sz/obcane/rekvalifikace
Nahoru